nová Kolekce

STÖCKLI
2023/24

Kolekce lyží STOCKLI

Postaveno pro dokonalost

Ať už závodní, allmountainové, freeridové nebo turistické lyže: objevte zde celou řadu naší lyžařské kolekce a najděte pro vás ideální lyžařský model.

Závodní lyže

LASER WRT

Vyvinuto k zajištění olympijských medailí, titulů mistrovství světa a celkových vítězství světového poháru: «závodní modely FIS.» Špičková technologie, nejlepší řemeslné zpracování a nepřekonatelná vášeň dělají z těchto lyží rozdíl, který získá rozhodující setiny sekundy.

Sjezdové lyže

LASER

Absolutní výkon, maximální rychlost a čistá zábava z lyžování jsou u laserových modelů samozřejmostí. Znalosti a inovace použité pro lyžařské závody plynou přímo do těchto lyžařských modelů a zajišťují zážitek z lyžování na sjezdovce par excellence. Pro rychlé lyžařské dny vám vždy zůstanou příjemné vzpomínky.

Sportovní carvingové lyže

OREA

Působivé nejen svým vzhledem, ale také tím, co dělají na svazích: nádherné modely Orea od Stöckli. Kombinují exkluzivní design, lyžařský výkon a maximální pohodlí, které promění každý den lyžování na uvolněný a příjemný zážitek.

ALL MOUNTAIN FREERIDE LYŽE

STORMRIDER 

Úchvatná horská krajina, nedotčené svahy s prašanem a uprostřed toho všeho: Vy se Stöckli Stormrider. Naše modely Stormrider jsou vaším ideálním a spolehlivým společníkem v hlubokém prášku. Nezáleží na tom, zda máte směrovou stabilitu nebo lepší plovák: Na Stormrider je vám celá hora u nohou.

Na sjezdovky i mimo ně

MONTERO

Lyže pro široké spektrum použití. Naše klasické modely All-Mountain nabízejí působivou spolehlivost ve všech různých podmínkách, na sjezdovce i mimo ni.

DÁMSKÉ LYŽE

NELA

Zanechejte stopy na svahu i v nedotčeném prašanu v zasněžené zimní krajině. Nejoblíbenější allmountin-freeride modely dámských lyží jsou tu!

DĚTSKÉ LYŽE

TEAM 

Cvičení dělá mistra. Ať už jde o mladého závodníka nebo začínajícího lyžaře, se správným rychlostním stupněm je to prostě zábavnější - a to znamená, že trénink probíhá prostě sám. Proto také vyrábíme naše nejoblíbenější modely lyží ve vhodných verzích pro děti.

Kolekce oblečení STOCKLI

Dokonalý komfort

Ať už závodní, allmountainové, freeridové nebo turistické lyže: objevte zde celou řadu naší lyžařské kolekce a najděte pro vás ideální lyžařský model.

řada oblečení

WRT

řada oblečení

Race

řada oblečení

Performance

řada oblečení

Style

řada oblečení

Insulator

řada oblečení

Technostretch

řada oblečení

Technostretch WRT

Příslušenství

Lyžařské hole

Telefon

+420 777 558 855

E-mail

breclav@cefrysport.cz