Dámská kolekce lyží

STÖCKLI
2021/22/23

Kolekce dámských lyží STOCKLI

Navrženo pro ženy

Zanechejte stopy na svahu i v nedotčeném prašanu v zasněžené zimní krajině. Nejoblíbenější allmountin-freeride modely dámských lyží jsou tu!

Touring lyže

NELA 80

Dámské allmountain lyže vyrobeny pro čirou zábavu při lyžování. Vyrobeny pro sportovní lyžařky. Univerzální lyže, která si vás získají svou lehkostí, ovladatelností a hravostí za jakýchkoli podmínek díky šířce 80 mm pod nohama. Jděte do toho, lyže Nela 80 si rozhodně zamilujete.

Touring lyže

NELA 88

Dovolte nám, abychom vám představili dalšího nového člena rodiny Stöckli: allmountain-freeridové dámské lyže Nela 88. Díky 88 mm pod nohama jsou lyže Nela 88 perfektní na sjezdovku i mimo ni. Jsou připravené na každé dobrodružství. Díky nízké váze a rockeru dokážete snadno zatáčet a lehce projíždět prašanem. Jste připraveny to rozjet?

Touring lyže

NELA 96

Rovnice je jednoduchá: nekonečný výkon = neomezená zábava. Dámské allmountin-freeride lyže NELA 96 zdolají každý prašan, který se před vámi objeví. Nízká hmotnost a speciální konstrukce rockeru zajišťují dokonalou jízdu v hlubokém sněhu a umožňují vám beztížně klouzat v prašanu. Skvělá obratnost a extrémně hravé jízdní vlastnosti zážitek ještě umocňují. Na co čekáte?

Telefon

+420 777 558 855

E-mail

breclav@cefrysport.cz